מאושר זירוקס
Xerox New Logo
sharp
Panasonic Logo
שירות לקוחות
פתרונות הדפסה
שירות לקוחות

צור קשר

אודות

חברת צילומעתיק בע"מ (1964), הינה החברה המובילה לשירותי מיכון משרדי מתקדם. לחברה מגוון מוצרים רחב, הכולל בין השאר, ציוד דיגיטלי, מדפסות, מכונות צילום ומכשירי פקס. החברה מביאה בפני לקוחותיה מוצרים מהמובילים בעולם, הן בעסקאות רכש והן בשירותי שכירות וליסינג תפעולי.
חברת צילומעתיק בעלת אופי טכנולוגי מתקדם. בשל כך מרגישה החברה מחוייבות להציג את הטכנולוגיות המתקדמות והחדשות ביותר, המאפשרות ללקוחותיה להיות ראשונים בחזית הטכנולוגיה העולמית.

אפרופו חדשנות...
צילומעתיק, שהובילה בארץ את מהפכת המעבר לציוד דיגיטלי, בחרה לאחרונה להיכנס לתחום חדש ולהוביל את הפעילות העסקית של CASIO, אחת השחקניות הבולטות בתחום המצלמות הדיגיטליות. לחברה תשתית רחבה ויציבה למתן שירות יעיל ומקצועי למוצרי CASIOבישראל, מעצם היותה בעלת הסמכה מלאה מטעם החברה העולמית, לשווק את מוצריה ובעלת מעבדת שירות מורשית מטעם היצרן.

סל המוצרים
החברה משווקת מגוון גדול של מוצרי טכנולוגיה ומיכון עסקי, הכוללים את מוצרי חברת Nashuatecו- XEROX, המובילות בעולם בתחומי מכונות צילום, מדפסות ופקסים. מדפסות הצבע ומכונות הצילום הצבעוניות של Nashuatecו- XEROX
הן התשובה היעילה והחסכונית לצילומי צבע דיגיטליים למשרד המודרני, מכונות איכותיות, המתחברות למחשב, תוך דגש על ביצועים ברמה גבוהה ובעלויות מפתיעות.
בין מוצרי
CASIO, שמשווקת החברה, ניתן למצוא דגמים שונים של מצלמות דיגיטליות אביזרים נלווים ועוד.

לקוחות החברה
לחברת צילומעתיק מגוון רחב של לקוחות עסקיים וארגונים מהגדולים במשק, ביניהם משרדי ממשלה, אוניברסיטאות, בנק הפועלים, בנק דיסקונט, משרד הביטחון, אל-על, תנובה, משרדי עורכי דין ורואי חשבון ועוד.  

איכות השירות
החברה ערוכה בפריסה ארצית, החל מבאר שבע בדרום ועד חיפה שבצפון. החברה מעניקה שירותי טכנאים בכל רחבי הארץ, תוך שימת דגש על תגובה מהירה ואיכות השירות, מהמתקדמים בעולם וכפוף לאמנות שרות, עליהן חתומה החברה מול החברות, אותן היא מייצגת בישראל. בין צוותי טכנאי החברה, ניתן למצוא טכנאים מן השורה הראשונה, הזוכים להכשרה תקופתית מיוחדת בארץ ובחו"ל של מומחי החברה העולמית. החברה מפעילה ארבעה מעבדות שירות, כולן מאושרות על ידי חברת Nashuatec
העולמית.

חזון החברה

חברת צילומעתיק נושאת את דגל הקדמה, תוך שהיא לוקחת על עצמה להיות החברה המובילה בישראל לשירותי מיכון מתקדמים והטמעת תהליכים ממוחשבים, כולם בכף ידו של משתמש הקצה. את זאת מבטיחה צילומעתיק, הן באמצעות חברת
CASIOהעולמית, שהינה חברה המובילה טכנולוגית בעולם למצלמות דיגיטליות והן באמצעות היותה נציגה של חברה Nashuatecהעולמית ומפיצה בכירה נותנת שרות למכונות XEROX  ובכך ממצבת את עצמה חברה המובילה לשירותי מיכון מתקדמים.   

 

מדניות האיכות

אודות החברה

לקוחות נבחרים

סניפי החברה

עבור לתוכן העמוד