מאושר זירוקס
Xerox New Logo
sharp
Panasonic Logo
שירות לקוחות
פתרונות הדפסה
שירות לקוחות

צור קשר

משולבות צבע

WORKFORCE PRO WF-C5290DW‎
מדפסת עסקית לקבוצות עבודה קטנות מושלם לסביבה עסקית, החל במשרדים קטנים ועד לארגונים גדולים שבאופן מסורתי משתמשים במדפסות לייזר ורוצים לחסוך עלויות, להגדיל פרודוקטיביות ולהפחית זמני השבתה. בנוסף לכך, להפחית את השפעת העסק על הסביבה ולשפר האחריות החברתית התאגידית שלו.
WORKFORCE ENTERPRISE WF-C17590 D4TWF‎
מדפסת צבע עסקית רב-תכליתית, מחלקתית וידידותית לסביבה לגודל A3, המפיקה מסמכים באיכות גבוהה במהירות גבוהות של עד 75ipm.
שילוב בין ביצועים מהירים לצריכת אנרגיה נמוכה במדפסת הזרקת דיו עסקית מדגם WorkForce. מדפסת עסקית רב-תכליתית וידידותית לסביבה זו, המיועדת לעבודות הדפסה בקיבולת גבוהה, מסוגלת לספק איכות הדפסה מעולה ומהירויות גבוהות מאוד של עד 75ipm.
WorkForce Enterprise WF-C21000 D4TW
מדפסת רב תכליתית לעסקים במהירות גבוהה במיוחד
עם מהירויות הדפסה של עד 100 דפים לדקה, זו מדפסת רב תכליתית במחיר נוח עם אחריות סביבתית שמציעה אמינות וביצועים יוצאי דופן
אפשר להדפיס עד 100,000 דפים בשחור-לבן או 50,000 בצבע, בלי להחליף את החומרים המתכלים. מדובר במכשיר 4 ב-1² אמין וקל לתחזוקה שמציע ביצועים במהירות גבוהה ואיכות תמונה מעולה, וכל זה עם יתרונות קיימות משמעותיים לעומת דגמי לייזר.
WORKFORCE PRO WF-C869RDTWF‎
מדפסת עסקית מרשימה זו מאפשרת להדפיס 84,000 דפים1 ללא צורך בהחלפת מוצרים מתכלים, באמצעות Replaceable Ink Pack System (מערכת מיכלי דיו הניתנים להחלפה - RIPS) - המערכת שמיועדת לתפוקה סופר-גבוהה. צמצם זמני השבתה כתוצאה ממעורבות המשתמש והקטן את ההשפעה על הסביבה באמצעות הפחתה של עד 95% מצריכת אנרגיה1 ושל 99% מהבזבוז1. בנוסף, המדפסת משתמשת בטכנולוגיית ראש ההדפסה PrecisionCore, המפורסם הודות למהירות, לאיכות, לאמינות וליעילות שלו.
עבור לתוכן העמוד