מאושר זירוקס
Xerox New Logo
sharp
Panasonic Logo
שירות לקוחות
פתרונות הדפסה
שירות לקוחות

צור קשר

סורקים

DS-410
הסורק WorkForce DS-410 מציע תכונות לפרודוקטיביות יוצאת מן הכלל במחיר התחלתי. בזכות זה הוא אידיאלי למשתמשים קטנים או לבעלי משרד ביתי שמעוניינים לקנות סורק עסקי גדוש בתכונות וכמו כן למחלקות IT שרוצות להשקיע בסורקים שולחניים חזקים ורב-תכליתיים לעסק.
DS-530
סורק דופלקס מהיר, יעיל וצבעוני מדגם DS-530, מהווה את הבחירה החכמה לניהול מסמכים עסקי, ומציעים ביצועים ורב-תכליתיות ברמה עולמית. עם היכולת לסרוק 35 דפים/70 עמודים לדקה, סורק זה מציע מגוון רחב של אפשרויות טיפול במדיה המאפשר ללכוד, להכין אינדקס, לאחסון ולשתף במהירות מסמכים קריטיים לעסק.

הסורק יכול לסייע לעסק שלך להשיג שליטה במידע קריטי, לשפר את האיכות של ההחלטות העסקיות, ולהגדיל את יעילות התפעול והעיבוד.
WORKFORCE DS‑770
סורק מהיר וחכם להזנת מסמכים מדגם DS-770, מהווה את הבחירה האידיאלית לניהול מסמכים עסקי, ומציע ביצועים ורב-תכליתיות ברמה עולמית. סורק עוצמתי וקומפקטי זה מסוגל לסרוק במהירות של 45 דפים / 90 עמודים בדקה ברזולוציה של 300dpi ולטפל ב- 100 דפים בכל פעם הודות למזין מסמכים אוטומטי (ADF). הוא מאפשר לעבוד עם מגוון רחב של סוגי מדיה ומאפשר ללכוד, להכין אינדקס, לאחסן ולשתף מסמכים קריטיים לעסק.

הדגם DS-770 יכול לסייע לחברה שלך להשיג שליטה במידע קריטי, לשפר את האיכות של ההחלטות העסקיות, ולהגדיל את יעילות התפעול והעיבוד.

WORKFORCE DS‑780N
דגם DS-780N מציע יכולת אמיתית לעבודה ברשת במיקומים מרובים והוא מתוכנן במיוחד לקבוצות עבודה עמוסות שצריכות לסרוק ולשתף מסמכים ביעילות.
מזין המסמכים האוטומטי בעל הקיבולת הגבוהה של 100 דפים ומהירויות סריקה גבוהות של 45ppm/90ipm בצבע ברזולוציה של 300dpi מאפשרים שיתוף ואחסון מיידיים של קבצים סרוקים. דגם DS-780N מסייע בניהול מידע קריטי, בשיפור תהליכי העבודה ובהגברת היעילות התפעולית ויעילות הביצוע.
WORKFORCE DS-970‎
סריקה מהירה וביצועים מעולים לסביבות סריקה מאתגרות
WORKFORCE DS-870‎
סורק מחלקתי לסריקה מהירה ומשולבת ביכולות עיבוד קלות לשימוש , לקבלת ניהול מסמכים נטול מאמץ
עבור לתוכן העמוד